.

.

Гдфун Женски Посебен Секси Печатење Боја Крпеница Бикини Со Градите Рампа Без Челик Поддршка костим за Капење костим за капење жени

Гдфун Женски Посебен Секси Печатење Боја Крпеница Бикини Со Градите Рампа Без Челик Поддршка костим за Капење костим за капење

DEN 3.33
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 70-74см/27,56-29,13" Половината : 62-66см/24,41-25,98" Колк : 74-78см/29,13-30,71"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 74-78см/29,13-30,71" Половината : 66-70см/25.98-27.56" колк : 78-82см/30.71-32.28"големина : л сад : 8 велика британија : 10 еу : 38 биста : 78-82см/30.71-32.28" половината : 70-74см/27.56-29.13" колк : 82-86см/32.28-33.86"големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 40 биста : 82-86cm/32.28-33.86" половината : 74-78cm/29.13-30.71" хип : 86-90cm/33.86-35.43"Големина : XXL САД : 12 велика британија : 14 Еу : 42 биста : 86-90cm/33.86-35.43" половината : 78-82СМ/30.71-32.28" колк : 90-94см/35.43-37.01"2. Дизајнот е супер шармантен, секси и модерен. Костимот за капење може да ги направи вашите облини посиметрични и поудобни. Тоа е и допадливо. Можете да ја покажете вашата фигура пригода : дневно, базен, море5. Ве молиме проверете ги деталите за големината на сликата пред да ја купите. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, ви благодарамженски Сплит Секси Костим за Пливање Со Бикини Со Влошки За Градник И Без Челичен Градник 1. Многу е погоден за одмор на плажа, основна фитнес за вода, забава во базен и други прилики.Пакетот вклучува : 1 комплет костими за капење4. Предлог за перење : рачно миење во ладна вода, суво. Погоден за повеќето прилики, како што се плажа, крајбрежје, базен, топла пролет, летна забава и јогагендер : Женски Материјал : Полиестер, Најлон Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.3. Покажете ја совршената крива на фигурата, целата е совршеностил : секси, модернасезона : Летна Должина : редовна мека и пријателска за кожата, удобна и дише. Прилика : облеката за плажа е многу погодна за пливање, сурфање, плажа, тропски одмор, меден месец, вежбање, одмор, забава во базен итн. Изложениот дизајн на костими за капење обезбедува секси и ласкав изглед. Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, користете кеси за перење ако користите машина за перење. Широка Употреба : Многу модерен и стилски со сандали, влечки, кардигани, шалови, капи, очила за сонце, ѓердан и така натаму во вашиот секојдневен живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите