.

.

Бикини Со висок Струк Врвови И Гаќички Со Висок Крој Два Костими За Капење Костими За Капење Со Висок Струк За Жени Портокал Х-Л

Бикини Со висок Струк Врвови И Гаќички Со Висок Крој Два Костими За Капење Костими За Капење Со Висок Струк За Жени Портокал

DEN 271.84
Износ

Одговараат Женски Градиент Капење 2 Парче Бикини Костим За Капење Дното Бикини Во Собата Печатени Бикини Не Rimsabout Чаша Стил : Со Отстранлив Поместена Чаши Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Големина За Специфични Мерења За Да Се Постигне .Ткаенина : 80% Чинлон, 20% Спандекс Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Повод : Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Удобно за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Крстарење.Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите.Содржина на пакетот : 1 х Костим за Капење (Со влошки за градите) Ткаенина : 80% Чинлон, 20% Спандекс. Повод : Празнични Подароци За Мама, Сопруга, Девојка Или Жени Што Ги Сакате. Удобно За Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Крстарење. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења За Да Се Постигне . Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете Белило. Немојте Да Се Исушите.

R

Им се допаѓа и на купувачите