.

.

Појавување На Костим За Капење Секси Бикини Костим За Капење Мода Костими За Капење Плажа Партија Бикини За Жени Дама

Појавување На Костим За Капење Секси Бикини Костим За Капење Мода Костими За Капење Плажа Партија Бикини За Жени Дама

DEN 287.20
Износ

Описr. r. Ако барате мода И специјални костими За капење за прекрасно капење на плажа или патување, тогаш ова бикини ќе биде вистинскиот избор! Произведен со врвен материјал за удобно и дише носење. Со висока еластичност, совршено одговара на вашето тело без непријатност. Тоа ќе ја покаже вашата секси фигура. Специјалниот соодветен дизајн ве прави да изгледате повеќе волшебно и преслатко.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Црна.р. - Материјал : Ткаенина. р. - Големина С : околу 81-86см (Биста); 56-61см (Половината); 86-91см (Колк);р. - Големина М : околу 86-91см (Биста); 61-66см (Половината); 91-97см (Колк);р. - Големина Л : околу 91-97см (Биста); 66-71см (Половината); 97-102см (Колк);р. - големина xl : околу 97-102см (Биста); 71-76см (Половината); 102-107см (колк);р. - соодветниот дизајн може добро да ја покаже вашата индивидуалност, Правејќи да изгледате поспецијално и преслатко.р. - растеглив материјал погоден за кожата, дише и удобно носење.р. - Лесен за преносливо носење. Совршен за тропски одмори, плажа и базен. р. - Основни летни костими за капење за секоја мода жени или девојки. Совршен за сончање и патување на плажа.р. - оваа костими за капење е секси за дами и жени . р. соодветниот дизајн може добро да ја покаже вашата индивидуалност, правејќи да изгледате поспецијално и преслатко. Растеглив материјал погоден за кожата, дише и удобно носење. Лесен за преносливо носење. Совршен за тропски одмори, плажа и базен. Есенцијални летни костими за капење за секоја мода жени или девојки. Совршен за сончање и патување на плажа. Оваа облека за капење е секси за дами и жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите