.

.

Комплети За Бикини За Жени Бикини Со Висок Струк Печатење Бикини Костим За Капење Женски Костими За Капење Ј л костим за капење жени

Комплети За Бикини За Жени Бикини Со Висок Струк Печатење Бикини Костим За Капење Женски Костими За Капење Ј л костим за капење

DEN 1.67
Износ

Комплети за Бикини За Жени Бикини Со Висок Струк Бикини Печатење Бикини Костим За Капење Женски Костими За Капење Ј Л костим За капење Женски Бикини Со Висок Струк Печатење Бикини Костим За Капење Женски Костими За Капење Облека За Плажа Карактеристики : Материјал : 82% Најлон, 18% Спандекс,Изработен од полиестер, Мека И Дише, Еластична Мазна ткаенина, Удобна, Брза-сушење женски бикини Костими За Капење.Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка.Печатење и стил на плажа, привлечни очи, прават атрактивен и зачудувачки изглед.Повод : Совршен За меден месец, вокација на плажа, забава во базен, активности за пливање и летен одмор измијте Ги и Закачете Ги Суви. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило.Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно,базен ,Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Лак Бендеге Облека : Редовен Тип На Дезен : Стил На Цврсти Ракави : Редовен Стил : Секси, Каузална Тежина : 190 (С-ХЛ)пакетот вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Што Содржи Подлога За Градите)Големина Bust S76-88cm/29.92-34.65"68-74cm/26.77-29.13"78-94cm/30.71-37.01"28cm/11.02"22cm/8.66"72cm/28.35"M80-92cm/31.50-36.22"74-78cm/29.13-30.71"82-98cm/32.28-38.58"29cm/11.42"23cm/9.06"76cm/29.92"L84-96cm/33.07-37.80"78-82cm/30.71-32.28"86-102cm/33.86-40.16"30cm/11.81"24cm/9.45"80cm/31.50"XL88-100cm/34.65-39.37"82-86cm/32.28-33.86"90-106cm/35.43-41.73"31cm/12.20"25cm/9.84"84cm/33.07"Size : SBust : 76-88cm/29.92-34.65"Waist : 68-74cm/26.77-29.13"Hip : 78-94cm/30.71-37.01"Length : 28cm/11.02"Должина На Дното : 22см/8.66 "Под Bust : 72cm/28.35"Size : MBust : 80-92cm/31.50-36.22"Waist : 74-78cm/29.13-30.71"Hip : 82-98cm/32.28-38.58"Length : 29cm/11.42"Должина На Дното : 23см/9.06 "Под Bust : 76cm/29.92"Size : LBust : 84-96cm/33.07-37.80"Waist : 78-82cm/30.71-32.28"Hip : 86-102cm/33.86-40.16"Length : 30cm/11.81"Должина На Дното : 24см/9.45"Под Bust : 80cm/31.50"Size : XLBust : 88-100cm/34.65-39.37"Waist : 82-86cm/32.28-33.86"Hip : 90-106cm/35.43-41.73"Length : 31cm/12.20"Должина На Дното : 25см/9.84" Под Биста : 84см/33.07 " костим за капење жени;костим за капење за жени;женски костими за капење;костим за капење;едно парче костим за капење жени;плус големина костим за капење за жени;. пливаат покрие за жени;пливаат шорцеви жени;пливање костуми за жени;жените едно парче костими за капење;контрола на стомакот костими за капење за жени;капи за пливање за жени пливање. женски костими за капење покриваат прозорци;костим за капење; костим за капење за девојки;дводелен костим за капење за жени;едноделен костим за капење;женски шорцеви за пливање;костим за капење женска контрола на стомакот. костими за капење со долги ракави за жени;женски костим за капење покријте;женски костими за капење;комплети за бикини за жени;бикини со висок струк;женски бикини;долна облека за бикини за жени. танга бикини;низа бикини;блузи за бикини за жени;женска долна облека за бикини;бикини за жени;женски бикини костими за капење;женски бикини костими за капење.

R

Им се допаѓа и на купувачите