.

.

Пуавкоер Нов Костим За Капење Женски Цврсти Бикини Женски Костими За Капење Школка Бикини Црно Бикини Со Висок Струк

Пуавкоер Нов Костим За Капење Женски Цврсти Бикини Женски Костими За Капење Школка Бикини Црно Бикини Со Висок Струк

DEN 543.84
Износ

2023 Нов Костим За Капење Женски Цврсти 1 Парче Бикини Женски Костими за Капење. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 145гр. големина На Пакетот : 15х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Под Биста : 68см/26,77" Половината : 68см/26,77" : 73-93см/28,74-36,61" Должина : 69см/27,17"Големина : М Под Биста : 72см/28,35" Половината : 72см/28,35" : 77-97см/30,31-38,19" Должина : 70см/27.56"големина : l под биста : 76cm/29.92" половината : 76cm/29.92" : 81-101cm/31.89-39.76" должина : 71cm/27.95"големина : xl под биста : 80cm/31.50" половината : 80cm/31.50" : 85-105cm/33.46-41.34" должина : 72см/28.35" повод : гроздобер дводелни костими за капење за жени, светла боја и стил, тенки костими за капење комплети во разни цветни принтови, облека за плажа за Тропски Одмори, Лето, базен за засилувачи на плажа со шик дезен. Внимание Ве Молиме Вашиот Костим За Капење Со Нашата Табела Со Големини Од Нашата Слика Наместо Табелата Со Големини. Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Подолу За Да Го Обезбедите Вашето / Одрекување Од Боја : Поради Поставките, Дефинициите За Пиксели, Не Можеме Да Гарантираме Дека Бојата Што Ја Гледате На Вашиот Екран Како Точна Боја На Производот. Ние Се Стремиме Да Ги Направиме Нашите Бои Што Е Можно Попрецизни. Сепак, Боите Се Приближување На Вистинските Бои. Овој Костим За Капење Со Плус Големина Е Изработен Од Мазен, Мек, Еластичен И Материјал. За Базен, Сурфање, Крајбрежје На Плажа, Тропски Одмори И Одмор. Повод : Погоден За Лето, Секојдневни Излети, Плажа, Одмор, Пикник, Патување, Пливање, Сурфање, Возење, Базен, Воден Парк, Забава Во Базен И Капење. Одликувајќи Се Со Технолошка Растеглива Ткаенина што Ве Одржува Удобно и Суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите