.

.

Кара Дама Женска Мода Секси Отворен Обврзувачки Стил Секојдневен Два Бикини Костим За Капење Греј С

Кара Дама Женска Мода Секси Отворен Обврзувачки Стил Секојдневен Два Бикини Костим За Капење Греј С

DEN 3.33
Износ

Женска Мода Секси Отворен Стил На Врзување Секојдневен Дводелен Бикини Костим За Капење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Полиестер Со Подлога : Да Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Без Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење(Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со size Size USUKEUBust Waist Hip S483476cm/29.92"66cm/25.98"80cm/31.50"M6103680cm/31.50"70cm/27.56"84cm/33.07"L8123884cm/33.07"74cm/29.13"88cm/34.65"XL10144088cm/34.65"80cm/31.50"92cm/36.22"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 76cm/29.92"Waist : 66cm/25.98"Hip : 80cm/31.50"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 80cm/31.50"Waist : 70cm/27.56"Hip : 84cm/33.07"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 84cm/33.07"Waist : 74cm/29.13"Hip : 88cm/34.65"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 88cm/34.65"Waist : 80cm/31.50"Hip : 92cm/36.22" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 76см/29.92" Половината : 66см/25.98" Колк : 80см/31.50"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 80см/31.50" Половината : 70см/27.56" Колк : 84см/33.07"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 84СМ/33.07" половината : 74см/29.13" колк : 88см/34.65"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 Биста : 88СМ/34.65" половината : 80см/31.50" колк : 92см/36.22" костимот за капење прави да изгледате неверојатно за ВРЕМЕ на ОДМОР НА ПЛАЖА, ВО Базен, ИЛИ МЕДЕН МЕСЕЦ на хаваи, итн. Изработен од висококвалитетен материјал, растеглив, мек и удобен. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. 100% Гаранција За Задоволство : ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со крајно позитивно искуство за купување! Ако има проблем со големината на производот или која било друга причина што не сте задоволни со нашиот производ, затоа само стапете во контакт и ќе ви помогнеме без проблеми, без проблеми!.

R

Им се допаѓа и на купувачите