.

.

Костими За капење За Жени Летна Плажа Ремен За Оглавник Отворен Грб Поделени Костими За Капење Комплети За Бикини

Костими За капење За Жени Летна Плажа Ремен За Оглавник Отворен Грб Поделени Костими За Капење Комплети За Бикини

DEN 1.00
Износ

Секси Костими За Капење За Жени : ве Молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да ја купите. Ако сте помеѓу 2 големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.Бикини За Жени : дизајнирани се долниот дел на половината, Едноставни стилови со трендовска извонредна изработка, Совршени За Одмор,патување на плажа, забава во базен, пливање, сурфање, плажа и други различни активности на вода. Костими За капење За Жени : мода 2 парче костими за капење функција оглавник бикини врвот, триаголник бикини дното, ви носи гламур.Дизајниран да обезбеди убаво вклопување, овој врв за бикини со триаголник вклучува лизгачки чаши со целосна покриеност кои се собрани под бистата. Женски костими За Капење Во Бикини : Костим За капење Со Висок струк со висок пораст на дното на бикини, убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави. (Бикини За Жени,Женски Костими За Капење,Дводелни Костими за Капење,костими за капење за жени 2 парчиња,дводелен костим за капење за жени,женски бикини костими за капење,дводелен костим за капење,секси костими за капење за жени) Големина : Половината : 68-74см/26.77-29.13" Горна Должина : 19см/7.48" Должина На Дното : 21см/8.27" под Биста : 72см/28.35" Големина : м половината : 74-78см/29.13-30.71" горна должина : 20см/7.87" должина на дното : 22см/8.66" под Биста : 76см/29.92" големина : л половината : 78-82см/30.71-32.28" Горна Должина : 21см/8.27" должина на Дното : 23см/9.06" Под биста : 80см/31.50" големина : xl половината : 82-86см/32.28-33.86" горна должина : 22см/8.66" Должина На Дното : 24см/9.45" под биста : 84см/33.07". Материјал : Мека Ткаенина Од Вискоза, Изработена од удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допирање и носење,прави да се чувствувате добро. Еден Сет На Костим За Капење. Ветување за услуга - ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет. Облека Нега : Рачно Миење и Висат Сува. Се препорачува Употреба На Ладна Вода. Не Користете белило. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

R

Им се допаѓа и на купувачите