.

.

Гдфун Мода Жени Еднобојни Секси Сплит Костим За Капење Секојдневен Бикини Костим За Капење Комплет костими за капење жени

Гдфун Мода Жени Еднобојни Секси Сплит Костим За Капење Секојдневен Бикини Костим За Капење Комплет костими за капење жени

DEN 271.84
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84-88см/33,07-34,65" Половината : 68-72см/26,77-28,35" Колк : 88-92см/34,65-36,22"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88-92см/34,65-36,22" Половината : 72-76см/28,35-29,92" колк : 92-96см/36,22-37,80"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 92-96см/36,22-37,80" половината : 76-80СМ/29,92-31,50" колк : 96-100см/37,80-39,37"големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 96-100cm/37.80-39.37" половината : 80-84cm/31.50-33.07" хип : 100-104cm/39.37-40.94"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 100-104cm/39.37-40.94" ПОЛОВИНАТА : 84-88см/33.07-34.65" колк : 104-108см/40.94-42.52"големина : хххл Сад : 14 Велика британија : 18 еу : 44 биста : 104-108см/40.94-42.52" Половината : 88-92см/34.65-36.22" Колк : 108-112СМ/42.52-44.09"со подлога : јесезона : летен пол : женски материјал : должина на бинлон облека : редовна пригода : дневно,базен ,морски стил : секси,каузална белешка : ве молиме споредете Ги Големините на деталите СО Вашите ПРЕД ДА КУПИТЕ!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Тип на шема : Цврста Декорација На Бои : Непакуваните Пакети вклучуваат : 1 Комплет Костими За Капење(Кои Содржат Подлога за Градите) меки и пријателски за кожата, удобни и дишат. Прилика : облеката за плажа е многу погодна за пливање, сурфање, плажа, тропски одмор, меден месец, вежбање, одмор, забава во базен итн. Изложениот дизајн на костими за капење обезбедува секси и ласкав изглед. Широка Употреба : Многу модерен и стилски со сандали, влечки, кардигани, шалови, капи, очила за сонце, ѓердан и така натаму во вашиот секојдневен живот. Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, користете кеси за перење ако користите машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите