.

.

Симпатична Шиба Ину Куче Женски Бикини Костими Постави Мода Две Халтер Поместена Пливање Костим

Симпатична Шиба Ину Куче Женски Бикини Костими Постави Мода Две Халтер Поместена Пливање Костим

DEN 3.33
Износ

Материјал погоден за кожата, ткаенината е мека, еластична, фина изработка, удобна, издржлива и дише, стилска, но секси.Шик дизајнот на вратоврската со халтернек, прилагодливиот врат и средните врски на грбот, можат да ја прилагодат големината и чашата според обликот на вашето тело за да помогнат во прилагодувањето на вклопувањето.Стеблата за пливање имаат прилагодливи странични врски од двете страни, кривата на колкот е поистакната, а обликот на завиткување е потенок.Совршен за одмор, лето, плажа и базен, забави итн., уживајте во сонцето и морскиот ветер со уникатен и шик стил.Предлог за перење : Рачно перење или машинско перење.Вистински Димензии : Видете Слика 3 за детали. Материјал погоден за кожата, ткаенината е мека, еластична, фина изработка, удобна, издржлива и дише, стилска, но секси. Шик дизајнот на вратоврската со халтернек, прилагодливиот врат и средните врски на грбот, можат да ја прилагодат големината и чашата според обликот на вашето тело за да помогнат во прилагодувањето на вклопувањето. Стеблата за пливање имаат прилагодливи странични врски од двете страни, кривата на колкот е поистакната, а обликот на завиткување е потенок. Совршен за одмор, лето, плажа и базен, забави итн., уживајте во сонцето и морскиот ветер со уникатен и шик стил. Предлог за перење : Рачно перење или машинско перење.Вистински Димензии : Видете Слика 3 за детали.

R

Им се допаѓа и на купувачите