.

.

Кобра Змија Женски Два Костими За Капење Халтер Бикини Сет Костими За Капење Костими За Капење

Кобра Змија Женски Два Костими За Капење Халтер Бикини Сет Костими За Капење Костими За Капење

DEN 0.33
Износ

Овој костим за капење е изработен од висококвалитетен 86% полиестер+14% спандекс, ткаенината е мека, еластична, фина изработка, мека, пријателска за кожата, дише и удобна за носење.Широки ремени за рамо, панталони со низок пораст, врв на бикини со триаголник, прилагодливи врски за вратот и средниот грб, стебла за пливање со прилагодливи странични врски од двете страни, прилагодете ја големината на вашето тело, совршено вклопување, ќе одговара на повеќето форми на телото.Имаме шест големини за избор : XS, S, M, L, XL, 2 XL, пред да купите, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталната табела со големини, забелешка : овој производ е Со Европска големина, овој костим за капење има подлога за градите може да се расклопи.Стилските и привлечни костими за капење се совршени за пливање, забави во базен, одмори, плажи, крстарења, патувања и други активности на вода, на одмор, најдобриот подарок за одмор за мама, сопруга, девојка или за себе.Податоците за големината се добиваат со рачно мерење под плочки, а грешката во рамките на 1-2см е нормален феномен. Ако имате какви било прашања во текот на процесот на купување на нашите костими за капење, слободно испратете ни е-пошта, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение што е можно поскоро во рок од 24 часа. Овој костим за капење е изработен од висококвалитетен 86% полиестер+14% спандекс, ткаенината е мека, еластична, фина изработка, мека, пријателска за кожата, дише и удобна за носење. Широки ремени за рамо, панталони со низок пораст, врв на бикини со триаголник, прилагодливи врски за вратот и средниот грб, стебла за пливање со прилагодливи странични врски од двете страни, прилагодете ја големината на вашето тело, совршено вклопување, ќе одговара на повеќето форми на телото. Имаме шест големини за избор : XS, S, M, L, XL, 2 XL, пред да купите, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталната табела со големини, забелешка : овој производ е Со Европска големина, овој костим за капење има подлога за градите може да се расклопи. Стилските и привлечни костими за капење се совршени за пливање, забави во базен, одмори, плажи, крстарења, патувања и други активности на вода, на одмор, најдобриот подарок за одмор за мама, сопруга, девојка или за себе. Податоците за големината се добиваат со рачно мерење под плочки, а грешката во рамките на 1-2см е нормален феномен. Ако имате какви било прашања во текот на процесот на купување на нашите костими за капење, слободно испратете ни е-пошта, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение што е можно поскоро во рок од 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите