.

.

Женски Бикини Со Висок Струк Комплет За Контрола На Стомакот Костим За Капење Костими За Капење Оглавник Врвови За Градник Со Врвки Летни Костими За Капење Цветен ?

Женски Бикини Со Висок Струк Комплет За Контрола На Стомакот Костим За Капење Костими За Капење Оглавник Врвови За Градник Со

DEN 319.84
Износ

Дводелен Комплет За Бикини На жената Костим За Капење Со Висок Струк Костим За Капење Секси Облека За Плажа S-3xls спецификации· * Состојба : Ново со ознаки : сосема нов, неискористен и неносен предмет во оригиналниот пакет (како што се оригиналната кутија и торба) и/или со прикачени оригинални ознаки.· Стил : Дводелен· комплет од 2 парчиња : Врвови + Дното На Пливање· Големина(Женска) : S,M,L,XL,XXL,XXXL(Со оглед на разликите во фигурата помеѓу Американците И Азијците, големината е премала за една големина, па затоа се препорачува да се Земе поголема големина)· Нега На Облека : Машина За Перење· Тип На Големина : Плус Големина· Шема : Точки/Пруги/Лимон/Цветни· Боја : Како што е прикажана сликата· Материјал : 82% полиестер+18% најлон· Пол : Жени, Дами, Женски· Активности : Сурфање, ПЛИВАЊЕ, КАПЕЊЕ· КАРАКТЕРИСТИКИ НА ДИЗАЈНОТ : ДВОДЕЛЕН, градник ЗА СКЛЕКОВИ, поместен, без Долна Жица, врвка, ручан, лак, висок струк· повод : Плажа, Летен Одмор, Гимнастика, Летни Најважни Работи, Базен, Крајбрежје· Друго : Неискористен, Удобен, Мек Материјал, Еластичност, лесен За Перење Карактеристики : · моден Дизајн, 100% сосема нов, квалитетен!· Најдобар избор за летни костими за капење на плажа, уникатниот дизајн сигурно ќе го има целото внимание на вас.· Со овој костим за капење, сигурно ќе изгледате многу посекси и посигурни и вашите летни одмори ќе бидат пошарени и поубави.· Градник обложен без долна жица, совршен за сурфање, нуркање, јога, фитнес, костими за капење, крајбрежје на плажа, базен итн.· Одлична Поддршка За Чаши : поместената обезбедува поддршка и покриеност.· Мека и пријателска за кожата, добра текстура, ултра фини ткаенини, брзо сушење.* Погоден за пливање,капење, сурфање итн · · Заштита на животната средина, интимно чувајте го вашето здравје.Забелешка : · ве Молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење. Покрај различни компјутери се прикаже бои поинаку, бојата на вистински објект може да се разликуваат малку од подолу слики, ви благодариме за вашето разбирање. (1 инч = 2,54 см)Вклучен Пакет : · 1 х Врвови· 1 х Пливање Дното Карактеристики На Дизајнот : Дводелен, Градник За Склекови, Поместен, Без Долна Жица, Врвка Нагоре, Раширен, Лак, Висок Струк. Пол : Жени, Дами, Женски. Активности : Сурфање, Пливање, Капење. Повод : Плажа, Летен Одмор, Гимнастика, Летни Најважни Работи, Базен, Крајбрежје. Контрола На Стомакот, Облека За Плажа, Комплети За Бикини, Комплети Танкини.

R

Им се допаѓа и на купувачите