.

.

Снорда Женска Вратоврска Боја Бикини Сет Костим За Капење Секси Кратко Здолниште Со Подлога За Градите Без Долна Жица

Снорда Женска Вратоврска Боја Бикини Сет Костим За Капење Секси Кратко Здолниште Со Подлога За Градите Без Долна Жица

DEN 1.33
Износ

Снорда женски 3 Парче Вратоврска Боја Бикини Во Собата Костим За Капење Секси Кратко Здолниште Со Градите Рампа Без Долна Жица : точка специфики1.Комбинезон контролни костими за капење, умерено сечење и покривање на дното.Отстранлив мек градник поместен, немате под жица, широк опсег на грбот, добар за покривање на вашето тело.2.Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави.3.Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, моден костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода.4.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило.5.Големината измерена со поплочување на облеката без никакво еластично истегнување.Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен,Морски Материјал : Најлондекорација : Должина На Необлекување : Редовен Стил : Секси, Каузален Пакет вклучуваат : 1 ЕЕЗ костим за Капење+1 ЕЕЗ Стебла за Пливање+1 ЕЕЗ Здолниште За Пливање(Содржи Подлога за Градите)големина : Големина : С Големина. : Мала Биста : 84-88см/33,07-34,65" Половината : 70-74см/27,56-29,13 "Колк : 88-92см/34,65-36,22" Големина : Х Големина. : Средна Биста : 88-92см/34,65-36,22" Половината : 74-78см/29,13-30,71 "Колк : 92-96см/36,22-37,80" Големина : Л Големина. : Голема Биста : 92-96см/36,22-37,80" Половината : 78-82см/30,71-32,28 "Колк : 96-100см/37,80-39,37" Големина : XL Големина. : Х-Голема Биста : 96-100см/37,80-39,37" Половината : 82-86см/32,28-33,86 "Колк : 100-104см/39,37-40,94" Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко, секси и уникатно, добро е да го покриете телото, да ви покаже повеќе ласкави. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни и шик, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Ако вашата големина е помеѓу две големини, предлагам да изберете една големина поголема, благодарам. Нега на облека : Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите