.

.

Женски Костими За Капење Жени Две Халтер Костими За Капење Шарени Бикини Сет Костим За Капење

Женски Костими За Капење Жени Две Халтер Костими За Капење Шарени Бикини Сет Костим За Капење

DEN 319.84
Износ

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатење. Стил : , Каузална. Што ќе добиете : 1 Постави Костими за Капење Табела : . Големина : С Половината : 64-68см/25,20-26,77" Горна Должина : 20см/7,87" Должина На Панталони : 33см/12,99" Под Биста : 66-70см/25,98-27,56"Големина : М Половината : 68-72см/26,77-28,35" Горна Должина : 21см/8,27" Должина На Панталоните : 34см/13.39" под биста : 70-74см/27.56-29.13"големина : л половината : 72-76см/28.35-29.92" Горна должина : 22см/8.66" должина на панталони : 35см/13.78" под биста : 74-78см/29.13-30.71"големина : xl половината : 76-80см/29.92-31.50" горна должина : 23см/9.06" Должина На Панталони : 36см/14.17" Под биста : 78-82см/30.71-32.28"големина : ххл половината : 80-84см/31.50-33.07" горна должина : 24см/9.45" должина на панталони : 37см/14.57" под биста : 82-86см/32.28-33.86" пол : жени. Празнични Подароци За Мама, Сопруга, Девојка Или Жени Што Ги Сакате. Повод : Тропски Одмори, Плажа, Лето, Воден Парк, Базен .Тенок Костими За Капење Поставува Во Различни Печати, Плажа Облека За Тропски Одмори, Лето, Плажа Засилувач Базен Со Шик Модел. Женски Костими За Капење Костими За Капење Со Висок Струк За Жени Едноделни Костими За Капење Танкини Костими за Капење За Жени. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете . Немојте Да Се Исушите. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука! Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, добредојдени сте да ме контактирате, ние ќе го решиме целиот проблем за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите