.

.

Костим За капење Женски Женски Комплет За Бикини Поделена Подлога За Капење Костим За Капење Завој Облека За Плажа Склекови Костими За Капење Костими За Капење За ?

Костим За капење Женски Женски Комплет За Бикини Поделена Подлога За Капење Костим За Капење Завој Облека За Плажа Склекови

DEN 319.84
Износ

Декорација : Неродови : Женските Бои може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките материјал : Полиестеро2.Секој ден убава плажа, јас ќе ви се допадне!1.Моден моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура.Забелешка : Сезона : Лето споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да се споредите со специфичниот пакет со големина, вклучете : 1 комплет Костими За Капење (Што Содржи Подлога За Градите)ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење ,благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Должина На Облека : Редовен Стил : , Каузална Пригода : Дневно ,базен, Тип На Шема : Цврсто Костим за капење за жени комплети за бикини за жени костим за капење жени плус големина костим за капење за женска табела : . Големина : С Биста : 59-89см/23,23-35,04" Половината : 53-73см/20,87-28,74" : 56-86см/22,05-33,86" Чаши : А/Бсајз : М Биста : 64-94см/25,20-37,01" Половината : 58-78см/22,83-30,71" : 65-95см/25,59-37,40" чаши : б/Цсизе : л биста : 69-99см/27,17-38,98" половината : 63-83см/24,80-32,68" : 74-104см/29,13-40,94" чаши : ц/дзизе : xl биста : 74-104см/29,13-40,94" половината : 68-88см/26,77-34,65" : 83-113см/32,68-44,49" чаши : д/езизе : ххл Биста : 79-109см/31,10-42,91" половината : 73-93см/28,74-36,61" : 92-122см/36.22-48.03" чаши : е/ф/г забелешка : ве молиме споредете ги големините На Деталите со вашите пред вас !!! Користете Слична Облека За Да Ја Споредите Со Големината Костим за капење костим за капење покријте костим за капење момчиња стебла за пливање костими за капење со долги ракави за жени плус големина костим за капење за жени. женските костими за капење ги покриваат женските дводелни контроли на стомакот женските едноделни костими за капење едноделен костим за капење жени костими за капење. Пакетот Вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа) пливаат покрие за жени пливаат шорцеви жени костим за капење жени две парчиња костим за капење за жени црна едно парче костими за капење за жени капа. Точка Специфики женски костими за капење жени едно парче костими за капење костим за капење за жени едно парче костим за капење прикривање за костими за капење жени контрола на стомакот костими за капење за жени. Тип на шема : Цврст женски костим за капење прикривање машки ковчези за капење женски кошули за контрола на стомакот за пливање за мажи костими за капење со висок струк за женски породилен костим за капење.

R

Им се допаѓа и на купувачите