.

.

Кпоплк Контрола На Стомакот Костими За Капење За Жени, Високи Половини Бикини Костими За Капење Женски Бикини Сет Костим За Капење Длабок V Вратот Отсечени Страни В

Кпоплк Контрола На Стомакот Костими За Капење За Жени, Високи Половини Бикини Костими За Капење Женски Бикини Сет Костим За

DEN 2.33
Износ

Жените Печатат Бикини Костим За Капење Секси Бикини Со Висок Струк Комплет Дводелни Костими За Капење На Плажа Костими За Капење Галакси Блузи Бравомен Печатење Бикини Костим За Капење Секси Бикини Со Висок Струк Комплет Две Парчиња Костими За Капење На Плажа Костими За Капење. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 20х15х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Ткаенина : Чинлон, спандекс. Мека и се чувствуваат удобно, супер симпатична. Врвот : Крст назад. Долу : страничен дизајн на Врвка, контрола на стомакот со висок струк;. Референца за големина : ве Молиме изберете соодветна големина според Табелата Со Големини. Прилики : Совршен За плажа, базен, одмори, лето, играње вода, меден месец итн. Тоа е исто така најдобриот подарок за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите