.

.

Сет за Бикини, Женски Бикини Костим За Капење Со Висок Струк Два Костим За Капење Сплит Костим За Капење Розова 4Х-Голема

Сет за Бикини, Женски Бикини Костим За Капење Со Висок Струк Два Костим За Капење Сплит Костим За Капење Розова 4Х-Голема

DEN 1.00
Износ

Женски Конзервативен Печатен Ремен Заден Сет Дводелни Костими За Капење Карактеристики На Пливање : 1.Карактеристики : В-Врат,Без Ракави,Елек Од Камизола,Конзервативен Костим за Капење, Летен Костим за Капење На плажа. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. 4.Секој ден убава плажа, ќе ви се допадне! 5.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите со Полот на големината : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен,Морски Материјал : 85% Полиестер + 15% Спандекс Декорација : Должина На Танкинска Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси,Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите големината.USUKEUBust Waist Hip XXXXL4 X-Големи 16204696cm/37.80"92cm/36.22" 112cm/44.09 " Големина : XXXXLSize. : 4 X-Large US : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 96cm/37.80 "Половината : 92cm/36.22" Колкот : 112cm/44.09 " € Материјал q женските костими за капење се меки, удобни и еластични.Овој костим за капење има интегриран градник зашиен за дополнителна поддршка. €Дизајн} овој костим за капење има одличен ефект на склекови што прави да изгледате секси, прилагодливите ремени ви даваат поголема поддршка и слобода, костимот за капење со висок струк добро го контролира вашиот стомак и ги истакнува вашите долги нозе за поживописен и привлечен изглед. €Прилика}костим за Капење жени, едноделен костим за капење за жени, секси едноделен костим за капење е верти погоден за лето, забава на плажа, одмор, сурфање, забава во базен, крстарење, меден месец, Хаваи и други активности на вода, тоа е совршен подарок за дами, мама, сопруга, девојка. Нега На облека ● Редовно перење, препорачувајте со ладна вода, не користете белило, не сушете се, ве молиме измијте ја облеката со темна боја одделно. ●Големина●имаме различни големини од кои можете да изберете, ве Молиме изберете посоодветна големина врз основа на деталните мерења на големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите