.

.

Дмкпв Бело Танга Бикини Со Стомачни Костими За Капење Големина На Контрола На Капење Плус Отпечатоци Од Костум Женски Костими За Капење Неонски Розови Бикини Долн?

Дмкпв Бело Танга Бикини Со Стомачни Костими За Капење Големина На Контрола На Капење Плус Отпечатоци Од Костум Женски Костими

DEN 415.04
Износ

Бело Танга Бикини со Стомачни Костими За Капење Големина На Контрола На Капење Плус Отпечатоци Од Костум Женски Костими За Капење Неонски Розова Бикиниокација : Совршен За вокација на плажа, забава во базен, активности за пливање и летен одмор. Материјал : Полиестерска Декорација : Јазол, Отсечен, Отстранлив баласт,Брава За Грб,Низок струк, триделна големина : С-2ХЛ Ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја купите.Сезона : Четири Сезонимазна ткаенина, Удобни женски бикини костими за капење Кои Брзо се сушат.82% Најлон, 18% Спандекс, Изработен од полиестер, Мек и Дише, Пакетот За Истегнување вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината брава/Пуловер/Чипка До Затворање. Жените Чипка-До Долна Жица Вратоврска Боја Бикини Три-парче Костими за Капење костими.Врв : Отстранлив врв за бикини за полнење, градник За Притискање Нагоре, Класичен Преден Дел За Едноставност, Прилагодливи Ремени за Рамо, Вградена Подлога, комплети За Бикини со задни Затворачи за жени. Дното : Класична Едноставност ниско половината бикини дното во сите-цврста боја или печатени. Затворање Со Тока/Пуловер/Чипка Нагоре. Жените Чипка-До Долна Жица Вратоврска Боја Бикини Три-парче Костими За Капење Костими. Мазна Ткаенина, Удобни Женски Бикини Костими За Капење Кои Брзо се сушат. Пакетот Вклучува : 1сет Костими За Капење (Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите пред вас !!! Користете Слична Облека За Да Ја Споредите Со Големината. Сезона : Четири Сезони. 82% Најлон, 18% Спандекс, Изработен Од Полиестер, Мек И Дише, Растеглив.

R

Им се допаѓа и на купувачите