.

.

Женски задници за Пливање, Висок Струк, Гроздобер Основен Стил, Целосна Покриеност Бикини Сплит Костим За Капење Гаќи За капење костим за капење за жени 

Женски задници за Пливање, Висок Струк, Гроздобер Основен Стил, Целосна Покриеност Бикини Сплит Костим За Капење Гаќи За капење

DEN 1.00
Износ

Женско Дно За Пливање, Висок Струк, Гроздобер Основен Стил, Целосна Покриеност Бикини Сплит Костим За Капење Гаќи За Пливање Опишете Го Стилот : Тип На бикинизирање : Редовен Материјал : Полиестерска Спандегармантна Нега : Машина За Перење Тип : Костим За Капење, Костим За Капење, Облека За Капење, Костим За Пливање Прилика : Плажа,Базен, Одмор, Летен Дизајн : Притисни-Горе Градник; Без Нега На Долна Жица : Машина За Перење Пол : Жени Женска Дамаактивности : Пливање Сурфање Топла Пролеткарактеристики : Сосема Нов и Квалитетен!Забелешка : ве Молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење. Покрај различни компјутери се прикаже бои поинаку, бојата на вистински објект може да се разликуваат малку од подолу слики, ви благодариме за вашето разбирање (1 инч = 2,54 см)пакет вклучени : 1 xswimming багажникот Size USUKEUCup Waist Hip S4834 AB66cm~85cm/25.98"~33.46"68cm~88cm/26.77"~34.65"M61036 BC70cm~89cm/27.56"~35.04"72cm~92cm/28.35"~36.22"L81238 CD74cm~94cm/29.13"~37.01"76cm~96cm/29.92"~37.80"XL101440 D78cm~98cm/30.71"~38.58"80cm~100cm/31.50"~39.37"XXL121642 E82cm~102cm/32.28"~40.16"86cm~104cm/33.86"~40.94" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Cup : ABWaist : 66cm~85cm/25.98"~33.46"Hip : 68cm~88cm/26.77"~34.65"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Cup : BCWaist : 70cm~89cm/27.56"~35.04"Hip : 72cm~92cm/28.35"~36.22"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Cup : CDWaist : 74cm~94cm/29.13"~37.01"Hip : 76cm~96cm/29.92"~37.80"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Cup : DWaist : 78cm~98cm/30.71"~38.58"Hip : 80cm~100cm/31.50"~39.37"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Cup : EWaist : 82cm~102cm/32.28"~40.16"Hip : 86cm~104cm/33.86"~40.94"Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Чаша : Аб Половината : 66см~85см/25.98"~33.46"Колк : 68см~88см/26.77"~34.65"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Чаша : П.Н. Е. Половината : 70см~89см/27.56"~35.04 " Нема лош мирис На Бидете Пронајдени и изработени Од Меко И УДОБНО, НЕМА ДА ВЕ ЧЕША, не Грижете СЕ. Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, користете кеси за перење ако користите машина за перење. растеглив и брзо сув.

R

Им се допаѓа и на купувачите