.

.

Babysbule Жени Костими За Капење Дозвола Жени Солидна Чипка Бикини Сет Притисни Нагоре Костим За Капење Облека За Плажа Поместена Костими За Капење

Babysbule Жени Костими За Капење Дозвола Жени Солидна Чипка Бикини Сет Притисни Нагоре Костим За Капење Облека За Плажа Поместена

DEN 2.33
Износ

Женски Комплет За Бикини Со Цврста Чипка Притиснете Костим за Капење Облека За Плажа Обложена Со Костими За Капење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Специфичност на предметот Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно,базен ,Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси, Секојдневен Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Што Содржи Подлога За Градите)Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Бебисбуле Женски Костими За Капење Цврст Чипка Бикини Сет Притисни Костими За Капење Облека За Пливање. Меки Материјали : материјалот од мазна ткаенина е многу мек, мазен, еластичен, издржлив, удобен и еластичен. Висококвалитетната ткаенина за долготрајно вклопување нуди добра форма. Тоа е најдобриот избор за спарување со јога панталони, шорцеви за пливање или активно дно. Шик Дизајн : Комплети За Бикини/Комплети Танкини/Дводелни/Едноделни/Прикриени Прозорци/Долни/Плус Големина. Прекрасно е да ја покажете својата кривина и ве прави да изгледате потенок, примамлив, шик и флертувачки. Доволно е цврсто за да ги покажете вашите облини, правејќи да изгледате толку секси. Повод : Мазен, мек материјал, многу удобен и растеглив. Оваа секси костими за капење е наредена одвнатре, не се гледа. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Меден Месец, крстарење, облека за Пливање, Забава на Плажа, топла Пролет, Сурфање, Забава Во Базен, Облека за Клубови. Најдобри Подароци : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка,Ќерка, Соученици, Семејство или Жени Што ги Сакате. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Внимание На Големината : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Во" Слика На Производот " Пред Да Нарачате За Да Се Осигурате Дека Ќе Ја Добиете Точната Големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите