.

.

Авамо Женски Костими За Капење Костими За Капење Со Две Бикини Без Ракави Во Еднобојни Дами Секси Врвка За Влечење Секојдневна Ребрести Розова НАС XL=Ознака 2XL

Авамо Женски Костими За Капење Костими За Капење Со Две Бикини Без Ракави Во Еднобојни Дами Секси Врвка За Влечење Секојдневна

DEN 319.84
Износ

Спецификации : Пол : Жени, Дами, Женски, Жена, Девојка : Костими За Капење, Костим За Капење, Дводелен Костим За Капење, Сурфање Дводелен Костим За Капење, Даски За Пливање Шема : Цврста Боја : Розова, Зелена, Жолта, Црна, Сина Зелена(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 80% Најлон, 20% spandexneck : V Decksleve : Slevlesseasons : Summeroccasion : Плажа, Летен Одмор, Гимнастика, Летни Најважни Работи, Базен, Морски Карактеристики : 1. Изработени од одличен квалитетен материјал, мазни и издржливи костими за капење за жени, мека ткаенина, доволна еластичност и максимална дишење.2. Високо еластично момчекратко дно со целосна постава за голема слобода на движење, направете ги колковите пополни и пошармантни.3. Модерен костим за капење е совршен за плажа, кампување, пливање, спортови на вода, семејна забава во базен, тропски одмор или други активности.Вклучен пакет : 1 х Костим За Капење (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Дводелни Костими за Капење, Костими за Капење со Машки Шорцеви. Материјал-80% Најлон, 20% Спандекс. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен v врат, дводелни костими за капење без ракави тоа е секси. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој резервоар за туника совршен за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите