.

.

Жените Две Лажичка Вратот Бикини Култура Врвот Високо Намалување Костим За Капење Спортски Висок Половината Костим За Капење Со Дното

Жените Две Лажичка Вратот Бикини Култура Врвот Високо Намалување Костим За Капење Спортски Висок Половината Костим За Капење

DEN 271.84
Износ

Големина : С Биста : 66см/25,98" Половината : 62-66см/24,41-25,98" Колк : 74-76см/29,13-29,92"Големина : М Биста : 70см/27,56" Половината : 66-70см/25,98-27,56" Колк : 78-80см/30,71-31,50"големина : Л Биста : 74см/29.13" Половината : 70-74см/27.56-29.13" Колк : 82-84см/32.28-33.07"Пол : Жени прилика : мода, материјал : мек и удобен, моден Дизајн : висококвалитетен и удобен материјал стил : мода, секојдневен пакет вклучува : 1сет костими за Капење (содржи подлога за гради)со подлога за гради ве молиме проверете ја големината табела Пред Нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Високоочекуваното бикини е најдобриот избор за одмор ,летна плажа, базен, капење, одморалишта, забава во бикини. за себе и вашата девојка пријатели.Применлива сцена : пливање ве молиме проверете ја нашата табела со големини за да ја изберете вистинската големина. Ако не сте сигурни за големината,ве молиме испратете ни порака, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина. €Инструкции за поставување нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката. €Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-CHMORA, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 2676 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

R

Им се допаѓа и на купувачите