.

.

Дазнико Жените Цветни Печати Халтер Вратоврска Страна Бикини Постави Две Халтер Вратот Без Ракави Чипка До Костим За Капење Розова М

Дазнико Жените Цветни Печати Халтер Вратоврска Страна Бикини Постави Две Халтер Вратот Без Ракави Чипка До Костим За Капење

DEN 1.00
Износ

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Повеќе Модни Костими За Капење Препорачани За Вас Следува . Големина шема : . Големина : S Биста : 88cm/34.65" Половината : 68cm/26.77" Должина : 22cm/8.66"Големина : M Биста : 92cm/36.22" Половината : 72cm/28.35" Должина : 23cm/9.06"Големина : L Биста : 97cm/38.19" Половината : 77cm/30.31" Должина : 24cm/9.45" погодни прилики за одмор, Пливање, Спа Центар, сурфање, капење, базен, облека за плажа итн. Функција Триаголник, Вратоврска Страна, Градите Рампа Може Да Се Отстрани, Модерен. Светли Бои, Привлечни Очи, Правејќи Да Изгледате Неверојатно На Плажа, Базен, Хаваи, Меден Месец Итн. 2 Парче Вратоврска Страна Бикини Костими За Капење. Ова Е Големина НА САД, Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Детали во Делот За Опис.Одличен Подарок За Вашите Љубовници, Пријатели Или За Себе. женски костими за капење, костим за капење жени, плус големина костим за капење за жени,едно парче костим за капење за жени, костим за капење за жени,.

R

Им се допаѓа и на купувачите