.

.

Був И Месечина Женски Две Бикини Во Собата Халтер Вратот Костим За Капење Секси Триаголник Костими За Капење

Був И Месечина Женски Две Бикини Во Собата Халтер Вратот Костим За Капење Секси Триаголник Костими За Капење

DEN 2.67
Износ

Имаме различни големини за избор : S, M, L, XL, 2 XL. овој производ е во големина На Евро, ве молиме изберете ја посоодветната големина според деталното мерење подолу за совршено вклопување. Дводелен врв за бикини халтернек, класичен и модерен стил, мека и пријателска за кожата ткаенина, еластична, удобна за носење, лесна за движење, шик дизајн, покажете ја вашата шармантна фигура. Врв за бикини со прилагодлива јака и ремени со врат и ремени за да одговараат на секој тип на тело. Секси гаќи со умерена покриеност, стилски и секси. Освежете го вашиот изглед покрај плажа со овој триаголник бикини сет. Совети : Лесна нега, рачно перење, машина за перење, не избелувајте или натопувајте долго време, температурата на растворот за перење не треба ДА надминува 45 °C. Секси бикини комплет Совршен За тропски одмори ,плажи, базени ,пливање, меден месец, крстарења. Тоа е одличен подарок за љубовник, пријател или себе си на разни свечени настани како Што Се Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, можете да се консултирате со нас навреме, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, за да имате пријатно шопинг искуство.

R

Им се допаѓа и на купувачите