.

.

Женски Бандо Завој Бикини Постави Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костим За Капење

Женски Бандо Завој Бикини Постави Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костим За Капење

DEN 0.67
Износ

Женски Бандо Завој Бикини Постави Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костим За Капење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси, Каузален Пакет вклучуваат : 1сет Костими За Капење (Што Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот 3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Биста Половината Колк с 79-82см/31,10-32,28" 62-66см/24,41-25,98" 84-88см/33,07-34,65" Големина : С биста : 79-82см/31.10-32.28" половината : 62-66см/24.41-25.98" колк : 84-88см/33.07-34.65" ова е нов стил во 2022 година, верувам дека ќе биде многу популарен. Ова е производ што не може да се купи на Тикток. Без разлика дали пливате во базен или на плажа, ќе ви треба овој костим за капење. Ако ви требаат повеќе стилови, можете директно да пребарувате жени за костими за капење. Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси, Каузален Пакет вклучуваат : 1сет Костими За Капење (Што Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот 3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Биста Половината Колк с 79-82см/31,10-32,28" 62-66см/24,41-25,98" 84-88см/33,07-34,65" Големина : С биста : 79-82см/31.10-32.28" половината : 62-66см/24.41-25.98" колк : 84-88см/33.07-34.65".

R

Им се допаѓа и на купувачите