.

.

Женски Летен Еднобоен Сплит Бикини Костим За Капење Со Висок Струк Костим За Бикини Два Сета

Женски Летен Еднобоен Сплит Бикини Костим За Капење Со Висок Струк Костим За Бикини Два Сета

DEN 271.84
Износ

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Најлон. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Гроздобер Печатење. Стил : , Каузална. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа)Големина шема : . Големина : С Половината : 62-66см/24,41-25,98" Должина На Дното : 31см/12,20" Под Биста : 66-70см/25,98-27,56"Големина : М Половината : 66-70см/25,98-27,56" Должина На Дното : 32см/12,60" Под Биста : 70-74см/27,56-29,13"големина : л половината : 70-74см/27,56-29,13" должина на дното : 33см/12,99" под биста : 74-78см/29,13-30,71"големина : xl половината : 74-78см/29,13-30,71" Должина На дното : 34см/13,39" под биста : 78-82см/30,71-32,28" материјал : 82% Најлон, 18% спандекс,изработен од полиестер, Мека И дише, еластична мазна ткаенина, удобни женски бикини костими за Капење кои брзо се сушат. Бикини Шорцеви Костим За Капење За Жени Халтер Бикини Постави Сончоглед. Прилагодливи Ремени За Шпагети и Поместен Градник За Склекови, Обезбедуваат Максимална Поддршка. Женски Костими За Капење Шорцеви Поставени Врвови За Пливање Под Жица. Печатење И Стил На Плажа, Привлечни Очи, Прават Атрактивен И Зачудувачки Изглед. Костими за капење За Тинејџери Девојки Дводелни Плус Големина Сончоглед Костими За Капење За Жени. Повод : За Меден Месец, Плажа Вокација, Базен Партија, Пливање Активности И Летен Одмор Долги Одбор Шорцеви Женски Костими За Капење Гроздобер Костим За Капење За Жени. Рачно Миење И Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете . Костими за капење За Тинејџери Дводелни Костими За Капење Со Леопард За Жени плус.

R

Им се допаѓа и на купувачите