.

.

Каролили Женски Летни Костими За Капење, Комплет Саронг Здолниште Без Ракави Ками Ромпер Бикини

Каролили Женски Летни Костими За Капење, Комплет Саронг Здолниште Без Ракави Ками Ромпер Бикини

DEN 287.20
Износ

Жените 2 Парчиња Костими За Капење Мастило Сликарство/Лист/Цвет/Мапа Печати Ракави Ками Ромпер Бикини Вратоврска Саронг Здолниште Костими За Капење Во Собата. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)ttttt t t. MТундер Биста : t83, 82-88, 9 t Hip : t99, 06-104, 14 пресврт : t83, 82-88, 9. LTunder Биста : t88. 9-93. 98 t Hip : t104. 14-109. 22пресврт : t88. 9-93. 98. XLTunder Биста : t93. 98-99. 06 t Hip : t109. 22-114. 3 пресврт : t93. 98-99. 06. 2 XLTunder Биста : t99. 06-104. 14 t Hip : t114. 3-119. 38 пресврт : t99. 06-104. 14. 3 XLTunder Биста : t104. 14-109. 22t Hip : t119. 38-124. 46 пресврт : t104. 14-109. 22. Големина (инч)ttttt t T. mТундер Биста : t33-35t Hip : t39-41пресврт : t33-35. LTunder Биста : t35-37t Hip : t41-43пресврт : t35-37. XLTunder Биста : t37-39t Hip : t43-45пресврт : t37-39. 2 XLTunder Биста : t39-41t Hip : t45-47пресврт : t39-41. 3 XLTunder Биста : t41-43t Hip : t47-49пресврт : t41-43. Спецификација : . Име : Женски Костим За Капење. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Мастило Сликарство/Лист/Цвет/Мапа Печати. Големина : M/L/XL/XXL/XXXL. Содржина На Пакетот. 1 х Боди костими за Капење + 1 х Саронг Здолниште. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : костим За Капење за жени, изработен од полиестер, ултра мек, пријателски за кожата, издржлив и не е лесен за деформација, добра дише и удобен за носење. ДИЗАЈН : Ромпер костим за капење, користете мастило сликарство/лист/цвет/мапа печатење, ками боди, вратоврска јазол ремени за рамо, без ракави, без грб, градите поместена, безжичен дизајн, натпревари врзани саронг долги здолништа, многу шик и ласкави за носење. Прилика : носењето пливање е добар избор во лето. Совршен за летни одмори, игри на отворено, игри на плажа, базен, меден месец, спа центар, спортови на вода, семејна забава на базен, тропски одмор или други активности. ПОВЕЌЕКРАТЕН ИЗБОР : Нашиот дводелен сет за бикини е достапен во низа големини и стилови кои одговараат на секој стил и тип на тело. Надградете ја вашата игра за облека за плажа со нашите костими за капење за жени и подгответе се да вртите глави каде и да одите. ДОБАР ПОДАРОК : женскиот комплет за костими за капење е совршен подарок што ви треба во жешкото лето. Оваа облека за плажа е неопходност за сите оние кои сакаат одмор. Пакетот вклучува : 1* ромпер костими за капење, 1* саронг здолниште.

R

Им се допаѓа и на купувачите