.

.

Јуелијанкси Жени Пеперутка Печатење Висок Струк Две Бикини Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа

Јуелијанкси Жени Пеперутка Печатење Висок Струк Две Бикини Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа

DEN 271.84
Износ

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 70-80см/27,56"-31,50" Половината : 66-76см/25,98"-29,92" Колк : 86-91см/33,86"-35,83" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 74-85см/29,13"-33,46" ПОЛОВИНАТА : 70-80см/27,56"-31,50" колк : 91-96см/35,83"-37,80" големина : л големина на сад : 8 велика Британија големина : 12 големина на еу : 38 биста : 78-90см/30,71"-35,43" Половината : 74-84см/29,13"-33,07" колк : 96-101см/37.80"-39.76" жени пеперутка печатење висок струк две парчиња бикини костими за капење костими за капење облека за плажа ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси, Секојдневен Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Содржи Подлога За Градите) Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : ГОЛЕМИНА Големина НА САД Големина Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ЕУ Биста Половината Колк Л 8 12 38 78-90см/30.71"-35.43" 74-84см/29.13"-33.07" 96-101см/37.80"-39.76" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 78-90см/30.71"-35.43" Половината : 74-84см/29.13"-33.07" колк : 96-101см/37.80"-39.76" секси и елегантна модна интеграција, целокупниот дизајн на сечење облека нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон. Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. Повод : Пливање, тропски одмор, забава На Плажа, Крстарење, забава во базен, термални извори и сл.

R

Им се допаѓа и на купувачите