.

.

Женски Еднобојни Ремени Со Високи Гради Бикини Комплет Дводелен Костим За Капење Белиот

Женски Еднобојни Ремени Со Високи Гради Бикини Комплет Дводелен Костим За Капење Белиот

DEN 0.67
Износ

Женски Секси Градиент Високи Гради Ремени Бикини Постави Дводелен Костим За Капење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Изработен од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, удобен е и издржлив. 2. Прилагодливи ремени за шпагети и поместен градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка. 3. Повлечете го затворањето. Традиционалниот триаголен крој, помалата покриеност, ја покажува вашата силуета. 4. Леопард печатење прави атрактивен и зачудувачки изглед, ве прави заводливи меѓу народот. 5. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Информации за производот : Пол : Жени Сезона : летен тип на Костим за Капење : Дводелен Материјал : Големина На Полиестер : тип НА Шема С-ХХЛ : Стил На Печатење : Секси Пригода : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн Пакет вклучуваат : 1сет костими за капење (содржи градите рампа) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките за следење, ви благодариме за вашето разбирање!   Табела со големина : Големина Биста Половината Колк с 72-80см/28,35-31,50" 62-67см/24,41-26,38" 78-85см/30,71-33,46" Големина : С биста : 72-80см/28,35-31,50" Половината : 62-67см/24,41-26,38" Колк : 78-85см/30,71-33,46" табела со големини : големина : с биста : 72-80см/28,35-31,50" половината : 62-67см/24,41-26,38" колк : 78-85см/30,71-33,46"големина : м биста : 80-88см/31,50-34,65" Половината : 67-71см/26.38-27.95" колк : 85-91см/33.46-35.83"големина : л биста : 88-95см/34.65-37.40" половината : 71-76см/27.95-29.92" колк : 91-97см/35.83-38.19" овој дизајн на костими за капење изгледа многу Симпатично, секси, удобно и убаво. Мекото полнење обезбедува одлична поддршка и го обликува вашето тело, многу безбеден, уникатен дизајн исто така ви помага да останете заедно. Погоден за Забава На Плажа, Забава Во Базен, СПА ЦЕНТАР, Солариум, Одмор, Атлетски, Внатрешен, Надворешен, Хаваи, Меден Месец, Јога, Базен, Сончање, плажа дури и Вашиот Меден Месец. Носејќи ја оваа симпатична облека за капење, станете фокусна точка на горенаведените места. Најдобар празничен подарок за мама, сопруга, девојка или вашата сакана.

R

Им се допаѓа и на купувачите