.

.

Ајомет Костим За Капење Женски Костими За Капење Виси Вратот Сплит Костими За Капење Конзервативна Бикин Виси Вратот Бикини, Црна Л

Ајомет Костим За Капење Женски Костими За Капење Виси Вратот Сплит Костими За Капење Конзервативна Бикин Виси Вратот Бикини,

DEN 367.84
Износ

Костими За Капење Секси Виси Вратот Сплит Костими За Капење Конзервативна Бикин Виси Вратот Бикини Тинејџерски Пливаат Костуми Девојки. Пол : Жени. Сезона : Лето. Тип на костим за капење : Дводелен. Материјал : Полиестер. Тип на шема : Цврст. Дизајн : Високо исечена нога. Стил : Секси. Прилика : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн. Пакетот вклучува : 1сет костими за капење (кои содржат градите рампа) Дизајн : Здроби на овој флертувачки дводелни бикини во собата со двојно шпагети ремени, кој v вратот и крстот назад. Појавување на низок пораст странично тропско дно парче. За стилот на чашата : со отстранливи влошки. Моделот е Единствен - Точната Шема Што Ја Добивате Ќе биде Малку Поинаква од Прикажаната. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Достапно ВО XS, S, M, L, XL. (XS=0-2, S=4-6, M=8-10, L=12-14, XL=16-18). Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите