.

.

Букер Костими За Капење Со Висок Струк За Жени Секојдневни Цврсти Костими За Капење Во Бикини Поделија Две Костими За Капење

Букер Костими За Капење Со Висок Струк За Жени Секојдневни Цврсти Костими За Капење Во Бикини Поделија Две Костими За Капење

DEN 271.84
Износ

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Половината. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : , Кал. Што ќе добиете : 1 Сет Костими За Капењегранична големина : . Големина : С Половината : 61-69см/24,02-27,17" : 86см/33,86" Под Биста : 68-76см/26,77-29,92"Големина : М Половината : 65-73см/25,59-28,74" : 91см/35,83" Под Биста : 72-80см/28,35-31,50"Големина : л Половината : 69-77см/27.17-30.31" : 96см/37.80" под Биста : 76-84см/29.92-33.07" Момчиња Дното : танкини костими за капење со машки шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве задржи да се чувствувате безбедно, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок. Костими За Капење : Овие Гроздобер Костими За Капење Можат Да Одговараат На Повеќето Прилики Одлични, Забава На Базен На Плажа, Пролетна Бања Или Какви Било Други Водени Прилики.Цврсти Црни Танкини Со Дизајн, Го Покажува Вашето Витко Тело, Мода И Шармантно. Повеќе Големини За Да Изберете ОД : S-XL .Ве Молиме Изберете Ја Најсоодветната Големина Според Деталното Мерење На Големината. Ако Некое Прашање, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Ме Контактирате Во Секое Време!. Оваа Облека За Капење Е Погодна За Сурфање, Пливање, Нуркање, Будење,Водена Јога, Летен Одмор и Други Прилики. Метод На Перење : Се Препорачува Миење Раце.

R

Им се допаѓа и на купувачите