.

.

Женски Костими За Капење Вкрстено Врзување Без Грб Еднобојни Блузи За Градник и Танга За Бикини

Женски Костими За Капење Вкрстено Врзување Без Грб Еднобојни Блузи За Градник и Танга За Бикини

DEN 3.33
Износ

Спецификација : . Име : Жени 2 Парчиња Облека За Костими За Капење. Пол : Жени. Материјал : Чинлон. Јака : Низок Пресек. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Големина : S/M/L/XL/XXL. Содржина На Пакетот. 1 X ГРАДНИК + 1 X Танга МАТЕРИЈАЛ : Женските бикини тимови се изработени од чинлон, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. ДИЗАЈН : жени 2 парчиња облека за бикини, костим за капење за жени, градник за бикини користи цврста боја, низок крој, без ракави, ремен за шпагети, прашка, вкрстено врзување на грбот, без грб, поместени гради, без дизајн на долна жица, одговара на дното на танга, шик и стилски. Прилика : носењето пливање е добар избор во лето. Совршен за летни одмори, игри на отворено, игри на плажа, базен, меден месец, спа центар, спортови на вода, семејна забава на базен, тропски одмор или други активности. ДОБАР ПОДАРОК : Женскиот костим за капење е совршен подарок што ви треба во жешкото лето. Овој костим за капење е неопходност за сите оние кои сакаат одмор. Исто така, тоа е добар подарок за членовите на вашето семејство, пријател или друг што го сакате, поминете прекрасен одмор заедно. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x градник + 1x танга. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите