.

.

Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот Повеќебоен Бикини Со Едно Рамо Бикини Поделен Костим За Капење Плус Големина

Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот Повеќебоен Бикини Со Едно Рамо Бикини Поделен Костим За Капење Плус Големина

DEN 3.33
Износ

Нов Разнобоен Женски Сплит Костим За Капење Бикини Со Едно рамо бикини костим за Капење. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 132гр. големина На Пакетот : 28х16х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Под Биста : 62-70см/24,41-27,56" Половината : 66-78см/25,98-30,71" Должина : 24см/9,45"Големина : М Под Биста : 66-74см/25,98-29,13" Половината : 70-82см/27,56-32,28" Должина : 25см/9,84"Големина : л под Биста : 70-78см/27,56-30,71" половината : 74-86см/29,13-33,86" должина : 26см/10,24"големина : Xl Под Биста : 74-82см/29,13-32,28" Половината : 78-90см/30,71-35,43" Должина : 27см/10,63" Погоден за лето. : вашето Задоволство Е Наш Успех,Ќе се Чувствувате Добро За Нашата Пост - Услуга!Дајте Ни Шанса, дајте Ви Поголема Веројатност!. Карактеристика : Халтер, Вратоврска Назад, Триаголни Врвови, Цветни Печати Бикини, Модерен. За Летни Костими За Капење,Забави Во Базен,Плажа,Езеро,Крстарење,Одмор. земји крај костими за капење за жени. бикини долна облека за жени. црвен костим за капење жени. костим за капење покрива прозорци за жени плус големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите