.

.

Женски Моден Еднобоен Секси Шуплив Отворен Грб Бикини Костим За Капење Сплит Костим За Капење

Женски Моден Еднобоен Секси Шуплив Отворен Грб Бикини Костим За Капење Сплит Костим За Капење

DEN 2.33
Износ

Женски Моден Еднобоен Секси Шуплив Отворен Грб Бикини Костим За Капење Сплит Костими За Капењекарактеристики : € Материјал : Мек И Удобен Fashion design : висококвалитетен и удобен материјалприменлива сцена : пливање wading High чекаше бикини е најдобриот избор за одмор ,летна плажа, базен, капење, одморалишта, забава во бикини. за себе и вашата девојка пријатели.Информации за производот : Пол : Жени Прилика : Мода : Мода, Секојдневен Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога За Градите)ве Молиме проверете ја нашата табела со големини за да ја изберете вистинската големина. Ако не сте сигурни за големината,ве молиме испратете ни порака, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина.Size USUKEUBust Waist Hip S46874cm/29.13"62cm/24.41"78cm/30.71"M681080cm/31.50"68cm/26.77"84cm/33.07"L8101286cm/33.86"74cm/29.13"90cm/35.43"XL10121492cm/36.22"80cm/31.50"96cm/37.80" Size : SUS : 4 UK : 6 EU : 8 Bust : 74cm/29.13"Waist : 62cm/24.41"Hip : 78cm/30.71"Size : MUS : 6 UK : 8 EU : 10 Bust : 80cm/31.50"Waist : 68cm/26.77"Hip : 84cm/33.07"Size : LUS : 8 UK : 10 EU : 12 Bust : 86cm/33.86"Waist : 74cm/29.13"Hip : 90cm/35.43"Size : XLUS : 10 UK : 12 EU : 14 Bust : 92cm/36.22"Waist : 80cm/31.50"Hip : 96cm/37.80" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 8 БИСТА : 74см/29.13" Половината : 62см/24.41" Колк : 78см/30.71"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 10 БИСТА : 80см/31.50" Половината : 68см/26.77" Колк : 84см/33.07"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 еу : 12 БИСТА : 86СМ/33.86" половината : 74см/29.13" колк : 90см/35.43"големина : xl сад : 10 велика британија : 12 Еу : 14 Биста : 92СМ/36.22" половината : 80см/31.50" колк : 96см/37.80" изработен Е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив ЗА ВАШЕТО СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.

R

Им се допаѓа и на купувачите