.

.

јубнлви жени модерен дама бикини печатени брзо сушење сплит костим за капење два костим за капење капење со градите рампа без челичен прстен

јубнлви жени модерен дама бикини печатени брзо сушење сплит костим за капење два костим за капење капење со градите рампа без

DEN 1.33
Износ

Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Ќе добиете : Комплет Костими за капење Плус Големина Костими За Капење За Жени со Табела Со Големина на Здолниште : . Големина : С Биста : 86,5-89см/34,06-35,04" Половината : 66-68, 5 см/25,98-26,97" : 91,5-95,5 см/36,02-37,60"Големина : М Биста : 91,5-94см/36,02-37,01" Половината : 71-73, 5 см/27,95-28,94" : 97,5-100,5 см/38,39-39,57"големина : л биста : 97,5-101,5 см/38,39-39,96" половината : 77,5-81см/30,51-31,89" : 104-108см/40,94-42,52"големина : xl биста : 105,5-109,5 см/41,54-43,11" половината : 85-89см/33,46-35,04" : 111,5-115,5 см/43,90-45,47" женски бикини : во Топол Летен Ден, женското бикини е вашето задолжително. Костумите За бикини Со мазна Ткаенина се Многу Еластични, Удобни и Издржливи, Што Ве Прави Да Изгледате Неверојатно На Одмор На Плажа, Базени, Меден Месец И Сл Костими За Капење Со Леопард печатење За Жени плус Костими За Капење Дводелни Шорцеви Апартмани За Пливање Женски Големи Биста Под Жица. Врвови За Бикини Со Прерамки, Тесни Врски Одзади, Триаголни Ребрести Бикини Фустани. Страна Вратоврска Бикини Дното, Костим За Капење. Симпатична Костими за Капење За Плус Големина Жени Костими За Капење Жени Две Парчиња Цветни Жени Долги Шорцеви Во собата. Страничен Костим За Капење Со Специјална Вратоврска И Шорцеви За Момчиња Обезбедува Покриеност За Жените. плус Костим За Капење Шорцеви Сурфање Костими За Капење Жена Костим За Капење Жени Плус Големина. Вграден Безжичен И Отстранлив Поместен Градник За Да Избегнете Срам, Релаксација и Фитнес. Жени Плус Големина Костими За Капење Цвеќиња Ласкави Костими За Капење За Жени Дводелни Костими За Капење Жени Цветни. Преферирана Ткаенина, пријателска за Кожата и Дише, Ја Штити Нежната Кожа, Подлогата Што Се Одвојува Ги Турка Градниците Нагоре и Прилагодливите Ремени за Рамо за да Ви Обезбедат Соодветна Поддршка. Фустан За Пливање За Жени Плус Големина Костим За Капење бикини За Жени Женски Костими за Капење со Шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите