.

.

Вирдиел Женски Плус Големина Секси Бикини Комплети Сплит Костим За Капење Мода Тенок Костим За Капење Комплет Костими За Капење Со Висок Струк

Вирдиел Женски Плус Големина Секси Бикини Комплети Сплит Костим За Капење Мода Тенок Костим За Капење Комплет Костими За Капење

DEN 319.84
Износ

Женски Голем Секси Сплит Костим За Капење Мода Тенок Костим За Капењекарактеристики : Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот ја прави кожата многу кул во топло време. Долгиот врв на резервоарот за торзо со отстранливиот градник може да обезбеди поголема поддршка и да ја подобри вашата форма. Тогаш симпатичниот јазол напред, широки и еластични ремени, ве прави помал притисок и поудобно да ја прилагодите големината. Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве одржува безбедни, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок. Овие гроздобер костими за капење можат да одговараат на повеќето прилики одлично, забава на базен на плажа, топла пролетна бања или какви било други водени прилики. Повеќе големини за да изберете од.Ве молиме изберете ја соодветната големина според деталниот водич за мерење на големината. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме во секое време! Сезона : Лето : Женски Стил : Материјал За Плажа : Најлон, Спандекспатер Тип : Должина На Цврста Облека : Редовно што добивате : 1 парчиња костим за капење+1 парчиња костими за капење.Usukeubustwaistwaisthipsmall483470cm/27.56"69cm/27.17" 74cm/29.13 " Големина : Големина. : Малус : 4УК : 8ЕУ : 34биста : 70см/27.56"Половината : 69см/27.17"Колк : 74см/29.13" Женска голема големина секси одделен костим за капење модна ревија тенок костим за капење посебен костим за капење беж С.женски бикини; женски бикини костими за капење; костим за капење за жени 2 парче бикини; висока половината костими ЗА КАПЕЊЕ ЗА ЖЕНИ; ЖЕНСКИ бикини костими за капење; плус големина костими за капење; танкини костими за капење за жени. Исклучителната форма, привлечна, ве прави убави на плажа, базен, хаваи, меден месец и други места. Совршено исцртајте ја вашата секси фигура во сите правци, стилот на костим за капење е уникатен и модерен. Повод : Нашите Костими за Капење Се Одлични за Здружување со Флопи Капа, Очила за Сонце и Сандали за Луксузни Вибрации.

R

Им се допаѓа и на купувачите