.

.

Јубнлви Женски Костим За Капење Ремен Вратот Шиење Сплит Бикини Костум

Јубнлви Женски Костим За Капење Ремен Вратот Шиење Сплит Бикини Костум

DEN 575.84
Износ

Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 0г. големина На Пакетот : 15х15х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Дводелен Краток Комплет За Тинејџери Долни Костими за Капење за помлади Табела Со Големини : . Големина : С Под Биста : 72см/28,35" Половината : 70-74см/27,56-29,13" : 78-94см/30,71-37,01" Должина : 30см/11,81" Должина На Дното : 24см/9,45"Големина : М Под Биста : 76см/29,92" Половината : 74-78см/29,13-30,71" : 82-98см/32,28-38,58" должина : 31см/12,20" должина на дното : 25см/9,84"големина : л под биста : 80см/31,50" Половината : 78-82см/30,71-32,28" : 86-102см/33,86-40,16" должина : 32см/12.60" должина на дното : 26см/10.24" нега на облека : рачно/машинско перење,ве молиме измијте со ладна вода,сушење на ниска температура,одделете се од темна и лесна за боење облека за перење костими за капење женски дводелни шорцеви за Капење За голема Разбиена табла. Дизајн : Поместена Градник, Возбуда Полите И . 3 Парче Костими за Капење За Жени со Лента За Капење Шорцеви За Жени и Врвни Момчиња Пливаат Шорцеви и Кошула Во собата. Совети Ова Е КОСТИМ за КАПЕЊЕ СО ПЛУС ГОЛЕМИНА, Ве Молиме Земете Ја НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ Како Референца. Чувари Жени Плус Големина Костим За Капење Високи Костими За Капење За Жени Долги Торзо Пливање Одговара На Жените. Материјал : Мек Растеглив Висококвалитетен И пријателски За Кожата Материјал, уникатен Дизајн и Удобен за Носење. Постпартален Костим за Капење За Жени Плус Големина Сончоглед Костим За Капење Бикини Врвен Градник стил. Повод : Костимите За Капење За Жени Се Многу Меки И Брзо Сушење, Одлични За Плажа, Одмор, Базен Или Други Спортови На Вода. И Оваа Облека За Капење Може Да Биде Одличен Подарок За Вашата Девојка И Членовите На Семејството. Костим за капење Шорцеви За Жени Плус Големина Американски Бикини Плус Големина Женски Костим За Капење Дводелни шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите