.

.

Зермоге Костими За Капење Костими За Капење Жени, Женски Секси Бикини Цврст Комплет Костим За Капење Два Исполнети Градник Костими За Капење Облека За Плажа

Зермоге Костими За Капење Костими За Капење Жени, Женски Секси Бикини Цврст Комплет Костим За Капење Два Исполнети Градник Костими

DEN 271.84
Износ

Карактеристики : Материјал : Висококвалитетен Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива. Изработено од водоотпорен материјал, мазно и меко чувствувањезгодна еластичност на половината лесно за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко, секси и уникатно, добро е да го покриете телото, да ви покаже повеќе ласкави. Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање,базен,плажа, забава, кампување, трчање на плажа или друга пригода.Дизајн на прашка со висок струк, секси, елегантен и стилски дизајн со длабок Врат Ја истакнува фигурата, мек и удобен добар најлон. Ниту една долна жица не ве прави поудобно Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Пол : Женска Сезона : Пролет и Лето Повод : Дневно, базен,Морски Материјал : Најлондекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Гради)Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105-110см/41.34-43.31 "Половината : 85-90см/33.46-35.43" Колк : 110-115см/43.31-45.28 " Еластична И мека постава непречено против вашата кожа и нудат одлично задржување на обликот.Растегливиот материјал помага да се задржи својата форма. Прекрасна комбинација на спортски и женски, направете прскање во овој комплет костими за капење, бидејќи неговиот ласкав стил и ретро принт ќе ве направат вас и вашата игра со костими за капење да се истакнете меѓу останатите. Скромен, но сепак ласкав, овој костим за капење ќе ви биде омилен во годините што доаѓаат. Лесно се вклопуваат истегнување ткаенина се движи со вас за фантастична удобност и леснотија. Брзо сушење и мала тежина. Исто така, совршено е да бидете подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и оној што го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите