.

.

Костими за капење За Женски Врвни Печатени Печатени Дрски Бикини Со Висок Струк Поставени Врвки За Влечење Два Костими За Капење

Костими за капење За Женски Врвни Печатени Печатени Дрски Бикини Со Висок Струк Поставени Врвки За Влечење Два Костими За Капење

DEN 1.67
Износ

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚!♥. + [Нашата Продавница] : +. Нархбрг Е меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на Женски Божиќен фустан, блузи, палто, јакна, кошула, Костим За Капење, бикини, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, пј сет, итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој. различни стилови, само за презентирање на најдобрите производи на секој клиент!. Предупредување За Топлина : . Ве молиме внимателно проверете ги деталите за големината пред да нарачате. Ве молиме дозволете 0,5" -1 " неточност поради рачното мерење. Боите на вистинските предмети може малку да се разликуваат од сликите поради техничките разлики. Ве молиме рачно миење во ладна вода со слични бои и само линија или сув воздух, овој производ избегнува пеглање и не се суши. Женски Секси Костими за Капење. Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Линија Сува. Прилики : Модниот костим за капење не е совршен само за пливање, плажа, базен, одмор, погоден и за јога, трчање и така натаму.

R

Им се допаѓа и на купувачите