.

.

Земајќи Модни Женски Костими За Капење Комплет За Бикини Со Еднобојни Мамки Костим За Капење Костим За Капење За Жени Жешка Розова Л

Земајќи Модни Женски Костими За Капење Комплет За Бикини Со Еднобојни Мамки Костим За Капење Костим За Капење За Жени Жешка

DEN 63.84
Износ

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Ракав За Печатење : Редовен Стил : Секси, Секојдневен Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење (Содржи Подлога За Градите) Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни Во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Големина Големина Size Bust Waist Hip S483481-86cm/31.89"-33.86"56-61cm/22.05"-24.02"86-91cm/33.86"-35.83"M6103686-91cm/33.86"-35.83"61-66cm/24.02"-25.98"91-97cm/35.83"-38.19"L10123891-97cm/35.83"-38.19"66-71cm/25.98"-27.95"97-102cm/38.19"-40.16"XL12144097-102cm/38.19"-40.16"71-76cm/27.95"-29.92"102-107cm/40.16"-42.13"Size : Големина На СУС : 4uk Големина : 8eu Големина : 34 Bust : 81-86cm/31.89"-33.86"Половината : 56-61cm/22.05"-24.02"Колк : 86-91cm/33.86"-35.83"Големина : Мус Големина : 6uk Големина : 10eu Големина : 36 Bust : 86-91cm/33.86"-35,83"половината : 61-66см/24,02"-25,98"колк : 91-97см/35,83"-38,19"големина : лус големина : 10ук Големина : 12еу големина : 38биста : 91-97см/35,83"-38,19"ПОЛОВИНАТА : 66-71см/25,98"-27,95"колк : 97-102см/38.19"-40.16"големина : xlus големина : 12uk големина : 14eu материјал : Женскиот костим за капење е изработен од мека висококвалитетна ткаенина. Лесен, дише, еластичен и издржлив, удобен за носење. Професионалната технологија за шиење го прави поеластичен и поудобен, брзото сушење осигурува поголема удобност за вашето тело. Дизајн : Умерена покриеност за дното елегантно ги контурира вашите облини, правејќи ве попримамливи, шик и флертувачки. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет, удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите