.

.

Babysbule Костими За Капење За Жени Дозвола Женски Модни Бикини Сет Костим За Капење Две Исполнети Костими За Капење Има Градите Рампа Без Челик Поддршка Плажа Облека

Babysbule Костими За Капење За Жени Дозвола Женски Модни Бикини Сет Костим За Капење Две Исполнети Костими За Капење Има Градите

DEN 287.20
Износ

Женски Моден Сет За Бикини Костим За Капење Две Парчиња Исполнети Костими За Капење Има Подлога За Гради Без Челична Потпора За Облека за Плажакарактеристики : прилагодливи пошироки ремени и отстранливи градници за дополнителна поддршка, немаат долна жица,многу лесно се ставаат/исклучуваат.Материјал : Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Направено од водоотпорен материјал, мазно и меко чувство, на кожата.Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате тенок, секси и уникатен,добар за покривање на телото, да ви покаже повеќе ласкави. Дизајнот Со Леопард печатење ве прави попривлечни, шармантни, модни и шик, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто времеовој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода.Препорачувамијте ја раката И Закачете Ја Сува Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Специфичност на предметотрода : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Стил На Полиестерски Ракави : Редовен Стил : Секси Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими За Капење : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!! Користете слична облека за да се споредите со Големината Големината Бебисбуле Костими за Капење За Жени Дозвола Женски Моден Бикини Комплет Костим За Капење Дводелни Костими За Капење Има Подлога За Градите Без Челична Поддршка За Облека за Плажа. Мек Материјал : овој симпатичен женски костим за капење е изработен од мека удобна ткаенина. Мазна ткаенина, еластична, про-кожа, издржлива, го прави лесен и многу удобен за носење. Карактеристики На Дизајнот : Комплети За Бикини/Едноделни / Комплети Танкини/Дводелни/Прикриени Подеми/Долни Делови. Трендовски летен врв за бикини. Овој секси сет за бикини е задолжителен за вашата летна гардероба и е супер симпатичен удобен и трендовски. Сите Прилики : летниот каузален костим за капење прави да изгледате тенок, секси и шармантен. Овие секси костуми се совршени за пливање, Тропски Одмори, летни пливачки забави, плажа И Базен, топли извори, СПА, Крстарење, хаваи и Меден Месец. Тоа е исто така совршен избор за подарок за Мама, Сопруга, Девојка или Жени што Ги Сакате. Водич за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Ако сте помеѓу големината, ВЕ молиме ГОЛЕМИНАТА НАГОРЕ за подобро вклопување. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите.

R

Им се допаѓа и на купувачите