.

.

shpwfbe костим за капење жени две капчиња чипка висок струк v вратот бикини постави подароци за жени

shpwfbe костим за капење жени две капчиња чипка висок струк v вратот бикини постави подароци за жени

DEN 0.67
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 81-86СМ/32-34 "Половината : 61-66см/24.0-26.0" Колк : 87-93СМ/34.3-36.61". Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 87-93см/34.25" -36.61 "Половината : 67-73см/26.38 "-28.74" Колк : 93-98см/36.61 " -38.58". Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 94-99см/37.01" -38.98 "Половината : 74-78см/29.13" -30.71 "Колк : 99-104см/38.98 "-40.94". Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Биста : 100-106cm/39.37 "-41.73" Половината : 80-86cm/31.50" -33.86 "Колкот : 105-110cm/41.34" -43.31". Големина : XXL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 107-112cm/42.13"-44.09" Половината : 87-91 CM/34.2-35.8" Колк : 111-116cm/43.70"-46.00" Жените Печатат Плисирани Обложени Две Парчиња Костим За Капење Бикини Комплет Костими За Капење специфики ПОЛ : Жени сезона : летна ПРИГОДА : дневно,Базен ,Морски материјал : должина на полиестерска облека : редовна. Тип на шема : Стил На Леопард : Секси, Модниот Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Костим За Капење Жени, Костими За Капење Жени,Костими За Капење Мажи, Костуми, Костуми,Јакни За Мажи,Јакни За Мажи,Машки Панталони,Подароци За Жени,Подароци За Жени,Машки Боксерски Гаќи,Машки Подароци,Машки Подароци,Костуми,Костими За Капење За Жени, Подароци За Мажи Кои Не Сакаат Ништо.

R

Им се допаѓа и на купувачите