.

.

Костим За Капење Женски Бикини Шиење Костим За Капење Секси Костим За Капење Завој Костим За Капење Боја Појавување

Костим За Капење Женски Бикини Шиење Костим За Капење Секси Костим За Капење Завој Костим За Капење Боја Појавување

DEN 271.84
Износ

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имате какви било прашања, слободно консултирајте се со мене.Женски Бикини Шиење Костим За Капење Секси Костим За Капење Женски Завој Вимсус Боја Појавување Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси.4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет : Женски Повод : Сексиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна, Должина На Сексислав : Јака Без Ракави : О некако Да се мие : Миење Раце Ладношто добивате : 1сет Женски Костими За Капење Големина На Табелата : Големина На С. : Мала Чаша : А-Биста : 66-72см/25,98-28,35" Половината : 64-70см/25,20-27,56 "Колк : 72-76см/28,35-29,92". Големина : М Големина. : Средна Чаша : Б-Ц Биста : 72-78см/28,35-30,71 "Половината : 70-76см/27,56-29,92 " Колк : 76-80см/29,92-31,50". Големина : Л Големина. : Голема Чаша : Ц-Д/Е Биста : 78-84см/30,71-33,07" Половината : 76-82см/29,92-32,28 "Колк : 80-84см/31,50-33,07" Рачно Или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете Ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

R

Им се допаѓа и на купувачите