.

.

Womenикмарн Жените Пливаат Бикини Костум, Елек За Пливање Без Ракави Врвови За Пливање Костими За Капење Панталони За Плажа

Womenикмарн Жените Пливаат Бикини Костум, Елек За Пливање Без Ракави Врвови За Пливање Костими За Капење Панталони За Плажа

DEN 287.20
Износ

Жените Пливаат Костум За Бикини, Елек За Пливање Без Ракави Врвови За Пливање Базен Панталони За Плажа . Големина(см/инч)ttttttttt TTTT T T T T / t26, 77 t Bust : t76-68t/t29, 92-26, 77пресврт : t70t/t27, 56 . МТ Врвови Должина : т70т/т27, 56 тбуст : т80-72т/т31, 5-28, 35пресврт : т74т/т29. 13 . Lt Врвови Должина : t72t/t28. 35 t Bust : t84-76t/t33. 07-29. 92пресврт : t78t/t30. 71 . XLt Врвови Должина : t74t/t29. 13 t Bust : t90-82t/t35. 43-32. 28пресврт : t84t/t33. 07 . 2xl t Врвови Должина : t76t/t29, 92 t Bust : t96-88t/t37, 8-34, 65пресврт : t90t/t35. 43 . 3xlt Врвови Должина : t78t/t30, 71 t Bust : t102-94t/t40, 16-37, 01пресврт : t96t/t37, 80 . Спецификација. Материјал : полиестер . Пол : женски . Возраст : возрасни . Шема : боја на лепенка . Повод : базен, плажа . Големина : S-M-L-XL-XXL-XXXL. Пакет листа : . 1пц блузи, 1пц панталони . Пријателски Совети. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МНОГУ ПРИЛИКИ : облеката за плажа е многу погодна за пливање, сурфање, плажа, тропски одмор, меден месец, вежбање, одмор, забава во базен итн. ДИЗАЈН : бикини за пливање во 2 парчиња има елек без ракави, боја на лепенка, неправилен раб, дизајн со брзо сушење. И панталоните можат да ве направат повеќе шармантни. ШАРМАНТЕН СТИЛ : горниот дел Од бикини и панталоните за пливање прават да изгледате пошармантно и послатко и совршено ги покажуваат вашите облини. НЕГА НА ОБЛЕКА : комплетот има 1 парче врвови костим за капење+1 парче панталони за плажа. Машинско перење, не избелувајте. МЕК МАТЕРИЈАЛ : костимот за капење е изработен од висококвалитетни полиестерски материјали, мек и пријателски за кожата, удобен и дише, овозможувајќи ви елегантен, шармантен и сладок.

R

Им се допаѓа и на купувачите