.

.

Ролиен Костим За Капење За Жени Бикини Модни Женски Костими За Капење V-Вратот Спојување Спојување На Спојки Костум Цветни Печатење Сплит Костим За Капење

Ролиен Костим За Капење За Жени Бикини Модни Женски Костими За Капење V-Вратот Спојување Спојување На Спојки Костум Цветни Печатење

DEN 287.20
Износ

Големина : Големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.ако вашата стандардна големина во сад Е L, се препорачува да изберете 2xl во вашата продавница;ако вашата стандардна ГОЛЕМИНА ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S)=Кина (L);Сад (M)=Кина (XL);Сад (L)=Кина (2 XL); Сад(XL)=Кина (3 XL); Сад (2 XL)=Кина (4 XL); Сад(3 XL)=Кина (5 XL). Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 4 Велика британија : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Половината : 95см/37.40 " Колк : 110см/43.31". Големина : М САД : 6 Велика британија : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Половината : 100см/39.37 " Колк : 115см/45.28". Големина : Л САД : 8 Велика британија : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Половината : 105см/41.34 " Колк : 120см/47.24". Големина : XL САД : 10 Велика британија : 14 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.28 "Половината : 110cm/43.31 " Колк : 125cm/49.21". Големина : XXL САД : 12 Велика британија : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Половината : 115cm/45.28 " Колк : 130cm/51.18". Модни Женски Костими За Капење В - Вратот Спојување Костум Печатење Сплит Костим За Капење Карактеристики : затворање со повлекување со меки прилагодливи ремени и отстранливи градници со поместување за дополнителна поддршка, не се под жица,многу лесно се ставаат/исклучуваат.Материјал : Висококвалитетен Најлон, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Направено од водоотпорен материјал, мазно и меко чувство, безопасно за кожата.Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко и уникатно, добро за да го покриете телото, да ви покаже повеќе ласкави. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни и шик, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак Во Исто време Овој бикини костим за капење за жени со покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Специфики На предметот Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Најлонска Декорација : Должина На Облека Со Копчиња : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатени Ракави : Редовен Стил : Тежина : 260 (С-ХХЛ) пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими За Капење (Што Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

R

Им се допаѓа и на купувачите