.

.

Togera Farmhouse TV Media Stand

Togera Farmhouse TV Media Stand

DEN 3839.84
Износ

Во согласност со популарниот изглед на фармата, овој медиумски штанд обезбедува изобилство на складирање и толку многу стил. Отворени полици магацини во центарот за да држат медиумски конзоли, додека дното на фиоката прикрива какви било мали предмети што сакате да ги чувате, како контролори или далечински управувачи. Две странични ормани имаат детали за барндор-еск за да донесат малку од тој иконски изглед во животот во вашата игра или дневна соба. Карактеристики : Дневна соба, сала/влез, или трпезарија *Традиционална, фармерска куќа стилисерирана изгорена даб финиш антички месинг хардвер финиш *Севкупно : 52,25 ”W 16” D x 24,25 ”H * * *Потребно е * *Инженерско дрво, весело од пепел, ламинирана Фенер од пепел, фурнир од бреза, бор, легура на цинк, до : 85 lb. (горе), 20 lb. (секоја средна полица), 20 lb. (горни полици на кабинетот), 30 lb. (Пониски полици на кабинетот), 10 lb. (фиока).

R

Им се допаѓа и на купувачите