.

.

Манор Парк Вуд агол ТВ штанд за телевизори до 48 - црно

Манор Парк Вуд агол ТВ штанд за телевизори до 48 - црно

DEN 5184.00
Износ

Имајте идеално место за вашата електроника и медиуми на оваа 44-инчна конзола за складирање на агол од паркот Манор. Оваа аголна медиумска конзола прикажува преоден и модерен стил на фарма со својот богат, текстурен финиш направен од високо одделение MDF и ламинат. Аголниот дизајн заштедува простор во вашиот дом, без разлика дали го ставате во вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија за простор за складирање. Овој ТВ -штанд има врати на кабинетите во кои има стаклени плочи за стилски привлечност со елегантни, метални рачки. Манор Парк Вуд агол ТВ штанд за телевизори до 48 " - црно во агол дизајн за да заштедите простор во вашиот дом. Совршен за вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија за простор за складирање. Двојни врати имаат каленирани стаклени плочи. Богата, текстурирана завршница направена од високо ниво на MDF со ламинат. Во стил на преоден дизајн за модерно парче. Поддржува повеќето ТВ до 48 “. Испораки подготвени за составување со чекор-по-чекор инструкции. Димензии : 23 "H x 44" L x 16 "W 66 LBS. MDF со висок степен, издржлив ламинат.

R

Им се допаѓа и на купувачите