.

.

Portупорт Вајт Луверит врата ТВ ТВ -штанд покрај Бреза Харбор

Portупорт Вајт Луверит врата ТВ ТВ -штанд покрај Бреза Харбор

DEN 2.00
Износ

Направете простор за тоа морско ветре, со овој 52 инчен агол ТВ штанд со обезмастени врати. Неговата умен силуета му дозволува на оваа медиумска конзола не само да се вгнезди во аглите на просторијата, туку и дава динамично чувство за дизајн со своите аголни агли ако ја оставите бесплатно во вашата дневна соба. Двете предни вратени врати создаваат крајбрежна вибрација. Полн со отворени и затворени опции за складирање, овој штанд во форма на дијаманти вклучува прилагодливи полици и опции за управување со кабелот, па без разлика дали сте загрижени за складирање на конзоли за игри или албуми за фотографии полни со сеќавања за одмор, овој центар за забава може да ги чува сите. Newупорт Вајт Луверит ТВ -штанд на вратата од Бреза Харбор : Огрозени врати. Управување со кабелот. Прилагодливи полици. Се вклопува во аглите на собата. Сместува телевизори до 55 ”. Крајбрежен стил. Пакувани димензии : 9 "H x 58" L x 24 "W. Собрани димензии : 32" H x 52 "L x 20" W. Пет полици со различни висини. Материјали : MDF со висок степен, издржлив ламинат или насликана завршница. Собрание : Потребно е одредено склопување. Пристигнува во 1 кутија.

R

Им се допаѓа и на купувачите