.

.

Мебел на Америка стакло современ ТВ штанд со 2 полица, 60

Мебел на Америка стакло современ ТВ штанд со 2 полица, 60

DEN 2815.84
Износ

Барате стилски медиумски штанд за вашата телевизија и други уреди? Мебелот на стаклената ТВ -штанд на Америка е исполнет со стил и складирање. Овој ТВ -штанд со метална рамка има кафеава рамка обложена со прав и црно калено стакло полици. Овој ТВ -штанд има дизајн кој овозможува лесен пристап за заден жици за жици и приклучоци. Мебел на Америка стакло современ ТВ штанд со 2 полица, 60 ", кафеава вклучува : еден (1) ТВ-штанд. Стил : современ. Заврши : кафеава. Материјали : метално, калено стакло. Две (2) Пространи полици. Отворете го за лесен пристап за задно жици. Потребно е склопување. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : целокупни димензии : 60 "W x 20,25" D x 18 "H. Капацитет на тежина : 100 фунти. Тежина на производот : 103 фунти. Кликнете овде за да го видите упатството за собрание за мебелот на Америка Мебелот на Америка е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите