.

.

Кат ТВ штанд со вртливата заграда за телевизори до 65

Кат ТВ штанд со вртливата заграда за телевизори до 65

DEN 2.67
Износ

Погодност, стил и функционален кат ТВ -штанд ви помагаат да се ослободите од wallидот, погоден за стан, канцеларија и хотел. Изработена со трајна метална рамка и густо калено стакло, обезбедува доволно простор за STB, кабелска кутија, итн., Додека нуди силен капацитет на тежина до 88 bs. Овој агол ТВ штанд е прилагодлив за висина од 48,3 на 54,6 со промена на позицијата на ТВ -заградата и лентата за поддршка. Телевизискиот штанд има 2 нивоа на висина, а столбот за поддршка има 3 нивоа на висина, така што можете слободно да ја прилагодите висината на црниот ТВ штанд за спална соба или дневна соба. Исто така, можете да го вртите Универзалниот ТВ штанд на 30 степени лево/десно, добивајќи го најздравиот агол на гледање. Ви овозможува да седите на софата или да останете во кревет удобно додека го ставате вашиот телевизор на далечина и да го гледате во удобност. Таков мал ТВ-штанд за спална соба е заштеда на простор, не толку голем и гломазен како традиционалниот кабинет, ќе го отвори вашиот простор и ќе ја направи вашата соба поголема. Параметри на производи : . Боја : Црна. Материјал : железо. Полица : 2-ниво, фиксиран со долга завртка, посилна поддршка и потрајни . Делови за прилагодување на висината : Пол и заграда. Мин и максимална висина : 48.3 ” - 54.6”. Min & Max VESA : 200x200mm - 600x400mm. (Совети : Проверете ја VESA - Монтажната шема на дупката зад ТВ). Fit TV екран : 32 " - 65". Капацитет на тежина : 40 кг/88 bs. Вртење : 30 ° за лево, 30 ° за десно. Пакувањето вклучува : . Под ТВ штанд, завртки, мини клуч, Ален-клуч, упатство за упатства. Цврста полица : 13,8 ”дозвола, од земја до полица. 6,7 ”дозвола, помеѓу две полици. Широк апликации : Висок ТВ штанд за 65 инчи ТВ (максимум), Fit LED/LCD/плазма рамен/заоблен екран . Широк VESA Компатибилност : 200 x 200/300x200/300x300/400x200/400x300/400x400/600 x 400 (W x H) (W x H) (W x H) (W x H) (W x H) (W x H) . 2 Опции за прилагодување на висината : Висина на 2 нивоа на заграда за вртење и 3-ниво на пол за поддршка. Погодно вртење : 30 степени лево или десно . Заклучување на безбедност : Две безбедносно заклучување на заградата за завршување и обезбедување на вашиот телевизор . Скријте ги жиците : прстени собираат кабел на задниот дел од столбот, без хаос, без потенцијален ризик . Нов начин на живот : Не толку голем и гломазен како традиционалниот кабинет, совршено се вклопува дури и во мал простор.

R

Им се допаѓа и на купувачите