.

.

ТВ ТВ ТВ за агол до ТВ до, модерни ТВ -приказ на ТВ со скриено складирање

ТВ ТВ ТВ за агол до ТВ до, модерни ТВ -приказ на ТВ со скриено складирање

DEN 1775.84
Износ

Мислите ли дека на генералниот кат ТВ -штанд му недостасува чувство за уметност? Дали избирате подарок?. Овој модерен кат ТВ штанд ќе ве изненади!. Класичниот ТВ штанд со железо дрво, ќе биде подобро интегриран во различни стилови на украсување на домови. Вашите семејства и пријатели нема да го одбијат овој ТВ -штанд и со практичен и со уметник. Нека ги придружува во деновите кога не сте околу - секогаш кога ќе го видите, ќе мислите на вас .. Уметноста е со вас, оставете го да го украси и придружува вашиот живот подобро!  Овој ТВ -дисплеј штанд има софистициран и модерен дизајн кој го претвора ТВ -мебелот во ТВ -штанд за декорација, верувам дека го гледате уметничкиот изглед, цврстата комбинација на дрво и железо, оригинален дизајн.  Големото уживање во екранот донесено од телевизорите е незаменливо по телефони и компјутерски екрани, но многу од вас се уморни со голем традиционален центар за забава што зазема простор и црната телевизија за сечење колачиња за да ги украси вашиот телевизор и соба. Овој трендовски ТВ штанд е функционален и естетски. Design Детали за детали ги опаѓаат вашите точки на болка. ТВ -држачите имаат скриено складирање за вашата ТВ -кутија и мали работи; вртење на ТВ монтирање и прилагодување на висината по должината на центарот на столбот; Зрачна површина за сечење; Специјално дизајнирано управување со кабел и влошки за нозе кои не се лизгаат за да се спречи да се изгребат подот и тепихот со овој ТВ штанд. Чиста и организирана.  Лесно склопување. Можете да го инсталирате ТВ -штандот само за неколку минути, само треба да го следите упатството за упатства или да го гледате видеото за инсталација и да го инсталирате чекор по чекор. Конечно, ќе добиете поудобно визуелно искуство и модерен ТВ -штанд. Информации за производот за читање на производи : Овој ТВ штанд од 65 инчи одговара на повеќето од 37 до 65 инчи рамен или заоблен LED LCD OLED TV-екрани со тежина до 77 фунти, и поддржува монтирање на VESA стандардите 200x200, 200x300, 200x400, 300x200, 300x300, 300x400, 400x200, 400x300, 400x400 mm.

R

Им се допаѓа и на купувачите